Photo Gallery

Albumi 3
Album 4
Prezantimi i Platformes Rinore ne Universitetin Bujqesor!
Ne jemi FRPDK! Eja edhe ti !
SLOGANI i PDK 2013
FRPDK ne prezantimin e Platformes Rinore tek Korpusi
FRPDK ne ndihme te vogelushes Mejsi
Studentė tė UET-it, ne ndihme te vogėlushes Mejsi
Aleanca pėr Punėsim, Mirėqenie dhe Integrim
Nard Ndoka ne prezantimin e kandidatit per deputet Z.Alfred Dajēi
Te gjithe se bashku Pro Jetes ( Jo Abortit )
PDK, takim me strukturat e Deges Tirane
PDK Kamez
PDK Vore
Foto nga takimi Ndoka - Mesic
Z. Frrok Gjini takim me elektoratin ne Kamez
Takim me strukturat ne Njesine Bashkiake Nr.4, Tirane
PDK - Njesia 11 Tirane, takim me strukturat
Nenshate, Shkoder 2013
Nard Ndoka ne Emisionin Debat ne Channel One
Takim i Kandidateve per Deputet per Qarkun e Tiranes
FRPDK ne gjimnazin Myslym Keta - Prezantimi i Platformes Rinore
Kamez - PDK Prezanton Kandidatet per Deputet
Nard Ndoka takim me Kryetarin e Lidhjes Shqiptare ne Bote z.Simon Kuzhnini
Takime te kandidatit per deputet Z.Frrok Gjini me Forumin Rinor te PDK Dega Kavaje
Kandidati per deputet Z.Frrok Gjini takim me pjestare te komunitetit te shtresave ne nevoje
Takimi me Z. Rocco Buttiglione
Partia Demokristiane e Shqiperise hap fushaten elektorale
PDK takim me banoret ne lagjen 4 ne Kamez
Prezantimi i kandidateve per deputete ne Vlore
Takim i kandidatit per Deputet te PDK ne Qarkun Tirane z.Frrok Gjini me banore te Njesise-8
Prezantimi i kandidateve per deputete ne Durres
PDK Prezanton kandidatet per deputet ne Elbasan
PDK takim elektoral ne Kavaje
PDK takim elektoral ne Njesine Nr 6 ne Kombinat, Tirane
Konferenca Vatikani dhe Shqiptarėt
Takimi i mbylljes i fushates per kandidatet per deputet ne Tirane
PDK mbyll fushaten elektorale ne qytetin e Lezhes
“Norman Academy” i jep Kryetarit te PDK Nard Ndoka titullin “Akademik Nderi”
Forumi i Gruas i PDK takim ne mbyllje te fushates elektorale
Senati Demokristian