PDK mbyll fushaten elektorale ne qytetin e Lezhes

Partia Demokristiane ka mbyllur fushaten elektorale per zgjedhjet e Qershorit 2013 ne qytetin e Lezhes mes mijra simpatizanteve te kesaj force politike. Lista e kandidateve ne kete qark perfaqesohet nga Z. Alfred Daçi.

 

 
Muzeu i MemoriesLajmet e Fundit

Njoftim shtypi 08.05.2015

Njoftim shtypi ...

Njoftim shtypi 20.04.2015

PDK, ne zgjedhje me Koalicionin Qeverises ...

PDK dhe LDK marrėveshje pėr zgjedhjet e 21 qershorit 16.04.2015

  Demokristianët së bashku në Zgjedhje...

Nard Ndoka 19.03.2015

TIRANE - Në kohën kur ende nuk janë mbyllur koalic...

Nard Ndoka 18.03.2015

Njoftim Shtypi:...