PDK takim elektoral pėrmbyllės nė Tiranė

Partia Demokristiane ka zhvilluar në Tiranë takimin përmbyllës elektoral me kandidatët e saj për këtë qark. nën entuziazmin e qindra simpatizantëve të PDK-së, kryesuesi i listës për Qarkun e Tiranës, Frrok Gjini deklaroi se në këto pak orë që na ndajnë nga zgjedhjet PDK, ndihet shumë më e fortë falë mbështetjes së madhe që po merr cdo ditë në të gjithë shqipërinë dhe sidomos në Tiranë.
ndërkohë kandidati tjëtër për Tiranën Tonin Alia ka ftuar qytetarët e tiranës që të votojnë modelin e vlerave dhe suksesit që ai përfaqëson si një biznesmen i suksesshëm dhe që nesër do të jetë një deputet i suksesshëm në ndihmë dhe mbështetje të qytetarëve të Tiranës.
PDK gjithashtu ka vazhduar me takimet elektorale në qarkun e tiranës, në rrethin e Kavajës, Rrogozhinë dhe zona të tjera të qarkut.

 

 
Muzeu i MemoriesLajmet e Fundit

Njoftim shtypi 08.05.2015

Njoftim shtypi ...

Njoftim shtypi 20.04.2015

PDK, ne zgjedhje me Koalicionin Qeverises ...

PDK dhe LDK marrėveshje pėr zgjedhjet e 21 qershorit 16.04.2015

  Demokristianët së bashku në Zgjedhje...

Nard Ndoka 19.03.2015

TIRANE - Në kohën kur ende nuk janë mbyllur koalic...

Nard Ndoka 18.03.2015

Njoftim Shtypi:...