LAJME

Nard Ndoka 17.03.2015
Nard Ndoka 17.03.2015

Ditën e mërkurë, mbledhje e Kryesisë së PDK-se, për të autorizuar perfaqesu...

Lexo me shume
Interviste ne gazeten \
Interviste ne gazeten \"Koha Jone\"!

Deputeti i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka komentuar ngjarjet e fundit në skenë...

Lexo me shume
Nard Ndoka
Nard Ndoka

 

Lexo me shume
Nard Ndoka: Reshjet “pėrmbytėn” qeverinė nė Tiranė
Nard Ndoka: Reshjet “pėrmbytėn” qeverinė nė Tiranė

Kreu i PDK-së, flet për “Koha Jonë” lidhur me situatën e fundit po...

Lexo me shume
Muzeu i MemoriesLajmet e Fundit

Njoftim shtypi 08.05.2015

Njoftim shtypi ...

Njoftim shtypi 20.04.2015

PDK, ne zgjedhje me Koalicionin Qeverises ...

PDK dhe LDK marrėveshje pėr zgjedhjet e 21 qershorit 16.04.2015

  Demokristianët së bashku në Zgjedhje...

Nard Ndoka 19.03.2015

TIRANE - Në kohën kur ende nuk janë mbyllur koalic...

Nard Ndoka 18.03.2015

Njoftim Shtypi:...