LAJME

PDK: Zoti krijoi Even dhe Adamin, jo Adamin dhe Stefanin
PDK: Zoti krijoi Even dhe Adamin, jo Adamin dhe Stefanin

Partia Demokristiane e Shqiperise, si parti e vlerave kristiane dhe demokratike ka mbështetur dhe mbështet vetëm martesen midis gjinive të ndryshme, pra midis një burri dhe një gruaje, bazuar mbi dashurine dhe pelqimin reciprok, si një garanc...

Lexo me shume
PDK: Koalicioni i PS, koalicion matrapazėsh politike dhe biznesmenėsh matrapazė

Partia Socialiste, e pushtuar nga paniku i humbjes, ka kohë që përpiqet të bëjë diversion dhe të slumojë Partinë Demokristiane.

Eksponentë të kësaj partie, të çoroditur nga braktisja qe elektorati ...

Lexo me shume
PDK: Listat perfundimtare per 12 qarqet e vendit

Qarku Tirane 

FRROK GJIN GJINI

TONIN DED ALIA

RAJMONDA GJIN DEDOSHI

DEDË GJON SHKURTI

AGIM LEZAN PISLI

GJYZEPINA TONIN MIRASHI

BLEDAN MUHARREM META

ARTAN ZENEL DAFKU

EDMOND RAM...

Lexo me shume
2 Vjeēarja me tumor tė rrallė, pėrpjekja pėr shpėtimin e vogėlushes
2 Vjeēarja me tumor tė rrallė, pėrpjekja pėr shpėtimin e vogėlushes

TV "News 24", i cili publikoi lajmin e Mejsit të vogël, 2-vjeçare që vuan nga një formë e rrallë tumori rreshtohet i pari ndër kontributorët

...

Lexo me shume
 “Shqip”, aleatėt e tė mėdhenjve
“Shqip”, aleatėt e tė mėdhenjve

Z. Ndoka ndau një mendim të kundërt, me te ftuarit e tjere te panelit,  për ngritjen e komisionit,, i cili tha: “Komisionet janë normalisht e drejta e Parlamentit për të vendosur, por unë gjykoj që nuk kishte nevojë ...

Lexo me shume
Muzeu i MemoriesLajmet e Fundit

Njoftim shtypi 08.05.2015

Njoftim shtypi ...

Njoftim shtypi 20.04.2015

PDK, ne zgjedhje me Koalicionin Qeverises ...

PDK dhe LDK marrėveshje pėr zgjedhjet e 21 qershorit 16.04.2015

  Demokristianët së bashku në Zgjedhje...

Nard Ndoka 19.03.2015

TIRANE - Në kohën kur ende nuk janë mbyllur koalic...

Nard Ndoka 18.03.2015

Njoftim Shtypi:...