AKTIVITETE

Hapja e fushates se PDK per zgjedhjet parlamentare te 23 Qershorit 2013

Partia Demokristiane e Shqiperise ka çelur me date 31.05.2013 ora 18.00 fushaten elektorale per prezantimin e kandidateve te Qarkut te Tiranes dhe te kryesuesve te listes ne qarqet kryesore te vendit, per zgjedhjet e Qershorit 2013, ne pallatin e sportit "Asllan Rusi"...

Lexo me shume
Takimi me Kandidatet per Deputet te Qarkut te Tiranes

Kreu i PDK-se z.Nard Ndoka ka mbedhur sot ne seline e Partise Demokristiane 32 kandidatet per deputet te Qarkut te Tiranes, liste e cila kryesohet nga Z. Frrok Gjini. Gjate fjales se tij ne kete takim Ndoka u shpreh i bindur per nje fitore spektakolare te PDK-se, jo vetem ne T...

Lexo me shume
Partia Demokristiane e Shqiperise, zgjedhjet lokale 2007 \"Koha per njeri tjetrin\"

Partia Demokristiane e Shqiperise  Koha per njeri tjetrin

...

Lexo me shume
Aktivitete te PDK nder vite

Aktivitete te PDK nder vite, qe nga zgjedhja e Kryetarit te PDK z. Nard Ndoka e deri ne fushaten per zgjedhjet parlamentare te 2009

...

Lexo me shume
Kontribo dhe Ti, Shpeto nje jete

Historia e Mejsit, vogëlushes 2-vjecare që vuan nga një sëmundje e rrallë dhe e rrezikshme është trajtuar dje edhe në emisionin “Me zemër të hapur” në News 24.

 

...

Lexo me shume
Muzeu i MemoriesLajmet e Fundit

Njoftim shtypi 08.05.2015

Njoftim shtypi ...

Njoftim shtypi 20.04.2015

PDK, ne zgjedhje me Koalicionin Qeverises ...

PDK dhe LDK marrėveshje pėr zgjedhjet e 21 qershorit 16.04.2015

  Demokristianët së bashku në Zgjedhje...

Nard Ndoka 19.03.2015

TIRANE - Në kohën kur ende nuk janë mbyllur koalic...

Nard Ndoka 18.03.2015

Njoftim Shtypi:...